Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak budujecie bazę klientów?
Nie ukrywam, że dopiero zaczynam przygodę ze sprzedażą ale kwestia, która najbardziej mnie zastanawia i co wydaje mi się największym problemem to to jak budować bazę klientów, prosić o rekomendację itp. ?? Jakie są wasze doświadczenia? Jestem otwarty na porady Smile
Odpowiedz
Wszystko zależy od branży, rynku, produktu/usługi, czy to jest sprzedaż B2B czy B2C Smile
Odpowiedz
Ubezpieczenia!! na życie,zdrowie, emerytury Wink Polecam się Big Grin dla kolegów z forum oczywiście najlepsze rozwiązania przygotujeWink
Odpowiedz
Nigdy nie sprzedawałem ubezpieczeń. Jednak z mojego doświadczenia najgorsze będzie w Twoim przypadku zdobyć pierwszych zadowolonych klientów którzy będą stanowili dla Ciebie bazę do rekomendacji ( a tutaj pojawią się u Ciebie większe pieniądze). Najlepiej chyba zacząć od rodziny, znajomych ale tak na miękko ( nie jak w MLM - jest kurwa byznes życia do zrobienia, nic tylko pakować piniudze i nic później nie robić). Może jakiś blog odnośnie ubezpieczeń? OLX i inne portale? A grupówki w firmach robisz? To może warto obdzwonić firmy w których zatrudniają po kilka- kilkanaście osób. A później prosić ich o rekomendacje, żeby Cie polecali znajomym. Oczywiście o tzw. follow upach oraz o utrzymywaniu relacji nie muszę chyba mówić?

To chyba tyle.
Odpowiedz
Ja Ci sugeruję obdzwonić organizatorów wyjazdów (biura podróży, jakieś ośrodki itp). Większość z nich ma już jakieś umowy prowizyjne z firmami ubezpieczeniowymi, ale może trafisz z lepszą ofertą Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości