Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tinder, Badoo, Fotka, Sympatia-temat zbiorczy
Myślę, że na żadnym z wyżej wymienionych. Facetów piszących w podobny sposób są setki. Masz ochotę popisać lub hejka rozmowa jak dla mnie kategorycznie odpada. Krótka ale intrygująca wiadomość jest dobra. Nawiązanie do jakiegoś szczegółu, detalu na zdjęciu.
Odpowiedz
Nie załapałeś Cool 

Next

1.
Ładna z Ciebie dama [Obrazek: 8bd4295fae2d1da2de75d0932ee804bd.png]

2. 
hejka[Obrazek: 3912e08d4083298b9bd56244bdd7085b.png] wyglądasz na miłą i sympatyczną dziewczynę i z chęcią bym Cię poznał [Obrazek: 3912e08d4083298b9bd56244bdd7085b.png] niestety mam tak samo tylko jedną wiadomość dziennie więc zostawiam maila i jeśli masz ochotę to pogadamy [Obrazek: c98e76d745bca6236e08b8ff1244fd3c.png] danielxxxxx@gmail.com pozdrawiam Daniel [Obrazek: 20f4cde8b250a7ebd7bea2e74fc295f1.png]

3.
Cześć Mam na imię Oskar. Chętnie Cię poznam . Masz jakieś pasje/hobby? Napisz coś więcej o sobie.
Coś o mnie
Bardzo lubię chodzić po górach, jeździć na rowerze i prowadzę dosyć aktywny tryb życia ze względu na swoją pracę . Często jeżdżę na wycieczki offroadowe i przy okazji zwiedzam różne ciekawe miejsca. Mam wiele hobby i zainteresowań jeśli masz ochotę to zapraszam do rozmowy.
Pozdrawiam
Oskar

Ps.tutaj jest bzdurny limit 1 wiadomości więc dodatkowy kontakt fb https://www.facebook.com/sssss lub mail bassss@gmail.com

4.
Cześć, Miałabyś ochotę porozmawiać ? Może soczek i kino wchodzą w gre ? Pozdrawiam Arek[Obrazek: 20f4cde8b250a7ebd7bea2e74fc295f1.png]

arman******@o2.pl

5.

To inaczej [Obrazek: 20f4cde8b250a7ebd7bea2e74fc295f1.png] hej! [Obrazek: 20f4cde8b250a7ebd7bea2e74fc295f1.png] pierwsze co, mi przychodzi na myśl to, czy takiej ładnej dziewczynie jak Ty trudno znaleźć kogoś ciekawego do rozmowy?

6.
Hi, 2 things, Firstly, how dare you! here I am trying to do very, VERY! important things here on Sympatia, and you come out with a ridiculously adorable picture like thaat! How are deep, kind-hearted men like myself supposed to get anything accomplished with that kind of artillery in our face? HUH? [Obrazek: 8bd4295fae2d1da2de75d0932ee804bd.png]

E:

7.
Najsłodsza dziewczyna z najprześliczniejszymi oczkami jakie widziałem ps. prze prze przepiękne włosy;P!
czy już mogę się zakochać czy muszę odczekać jeszcze chwilke

Szkoda tylko, że na fotce włosy są związane, z boku głowy wisi tylko kilka pasemek. Zdjęcie wyretuszowałem, zwiększyłem kontrast i przyciemniłem więc "oczy" wyglądają jak czarne plamy xd

E2:
Profil od ok. 3 godzin, wyświetleń profilu 142
Nie wiem czy pisałem wcześniej ale laska takie 6/10

E3:
6 godzin, 300 wyświetleń profilu, wiadomości może 30, żadnej ciekawej, jakiś oczek nawet nie liczę
Jedna wiadomość od gościa chwalącego się 19cm fiutem i pytającego o sex, dno.
Dwie oferty sponsoringu
Kilka numerów telefonu
Masa linków do fejsbuków
Odpowiedz
Te portale randkowe to jest taka strata czasu. Wymyślilem chyba ze 100 otwieraczy dużo lasek odpisywalo ale albo nie chciały się spotkać albo były pojebane albo przychodziły 15 kg później niż na zdjęciu. Później robiłem sobie jaja z lasek i pisałem im jak najbardziej tandetne otwieracze - ta zabawe wspominam lepiej niż 'podryw' np do laski z dużymi cyckami "tylko weź głęboko nie oddychaj bo się udusimy " do laski na ściance wspinaczkowej "ty tak wchodzisz bez zabezpieczenia?" Na zdjęciu nie było widać lin i o dziwo laska zareagowała fajnie a nie obraziła się na zberezny tekst. Do dziewczyny która miała zdjęcie na koniu " jakie to uczucie ujeżdżac takiego rumaka?" Rozmowa była fajna ale laska nie podlapala podtekstu zaczęła opowiadać o jezdzeniu i wzięła mnie za zboka.
Odpowiedz
a to tak musi być

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości